HTG9696A
| paneeli Malli | HTG9696A |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,1.2 inch, 96×96 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HTG9696A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | LCD 显示屏 |
| Avainsanat | 96*96dots Gaphic LCD Module , positive , and transflective |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 96×96 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 22.055 (W) × 22.055 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 25 (W) × 25 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 35.9 (W) × 29.9 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.9 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Blue/Grey (Positive) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Grayscale |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 28 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG9696A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG9696A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG9696A: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG9696A: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG9696A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG9696A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG9696A: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG9696A: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG9696A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG9696A"
- White Brand HTG9696A
- HTG9696A-lomake
- HTG9696A-kuva
- HTG9696A hinta
- HTG9696A-jakelija
