AG-640480C2FTCW00

| paneeli Malli | AG-640480C2FTCW00 |
|---|---|
| paneeli Brand | AMPIRE |
| Descrition | FSTN-LCD ,7.2 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| AG-640480C2FTCW00 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 147.18×110.38 mm |
| ääriviivat | 205.5×141×7 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 234/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/26/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on AMPIRE AG-640480C2FTCW00: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AMPIRE AG-640480C2FTCW00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AG-640480C2FTCW00: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AG-640480C2FTCW00: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AG-640480C2FTCW00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-640480C2FTCW00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AMPIRE AG-640480C2FTCW00: n pdf-lomakkeessa tai AMPIRE AG-640480C2FTCW00: n tai muiden AMPIRE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AMPIRE AG-640480C2FTCW00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AG-640480C2FTCW00"
- AMPIRE AG-640480C2FTCW00
- AG-640480C2FTCW00-lomake
- AG-640480C2FTCW00-kuva
- AG-640480C2FTCW00 hinta
- AG-640480C2FTCW00-jakelija

