CNK16096-11001A
| paneeli Malli | CNK16096-11001A |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.0 inch, 160×96 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| CNK16096-11001A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | CNK16096 |
| Avainsanat | 160*96 gray positive, Transflective, COG lcd display module |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 160×96 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 40.78 (W) × 28.8 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 43.7 (W) × 30.4 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 51.8 (W) × 44.7 (H) mm |
| Max. Syvyys | 4.8 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Blue/Grey (Positive) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Monochrome |
| Ajotavara | 1/128 |
| ohjain | ST7528 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | CPU/SPI |
| Liitännät | 28 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand CNK16096-11001A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand CNK16096-11001A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand CNK16096-11001A: n pdf-lomakkeessa tai White Brand CNK16096-11001A: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand CNK16096-11001A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK16096-11001A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand CNK16096-11001A: n pdf-lomakkeessa tai White Brand CNK16096-11001A: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand CNK16096-11001A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CNK16096-11001A"
- White Brand CNK16096-11001A
- CNK16096-11001A-lomake
- CNK16096-11001A-kuva
- CNK16096-11001A hinta
- CNK16096-11001A-jakelija
