KS3224ASTT-FW-X2

| paneeli Malli | KS3224ASTT-FW-X2 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| KS3224ASTT-FW-X2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.18×86.38 mm |
| ääriviivat | 154.6×114.8×9 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 8:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 210/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 30/30/30/20 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera KS3224ASTT-FW-X2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera KS3224ASTT-FW-X2: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera KS3224ASTT-FW-X2: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera KS3224ASTT-FW-X2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera KS3224ASTT-FW-X2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera KS3224ASTT-FW-X2: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera KS3224ASTT-FW-X2: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera KS3224ASTT-FW-X2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "KS3224ASTT-FW-X2"
- Kyocera KS3224ASTT-FW-X2
- KS3224ASTT-FW-X2-lomake
- KS3224ASTT-FW-X2-kuva
- KS3224ASTT-FW-X2 hinta
- KS3224ASTT-FW-X2-jakelija
