HTG19264A
| paneeli Malli | HTG19264A |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.1 inch, 192×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HTG19264A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | LCD 显示屏 |
| Avainsanat | 192*64dots Graphic LCD Module (HTG19264A) |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 192×64 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 97.486 (W) × 32.462 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 102.89 (W) × 36.06 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 106.49 (W) × 46.66 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.9 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Blue/Grey (Positive) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Grayscale |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 31 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -5 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG19264A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG19264A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG19264A: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG19264A: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG19264A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG19264A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG19264A: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG19264A: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG19264A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG19264A"
- White Brand HTG19264A
- HTG19264A-lomake
- HTG19264A-kuva
- HTG19264A hinta
- HTG19264A-jakelija
