HTG12832F-3
| paneeli Malli | HTG12832F-3 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.1 inch, 128×32 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HTG12832F-3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | LCD 显示屏 |
| Avainsanat | 128*32dots Gaphic lcd module on Coffee machine |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 128×32 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 53 (W) × 15 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 59 (W) × 17.5 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 63 (W) × 27.5 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.9 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Blue/Grey (Positive) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Grayscale |
| ohjain | ST7565 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 28 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG12832F-3: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG12832F-3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG12832F-3: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG12832F-3: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG12832F-3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG12832F-3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG12832F-3: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG12832F-3: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG12832F-3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG12832F-3"
- White Brand HTG12832F-3
- HTG12832F-3-lomake
- HTG12832F-3-kuva
- HTG12832F-3 hinta
- HTG12832F-3-jakelija
