HTG12864
| paneeli Malli | HTG12864 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | TN-LCD ,2.4 inch, 64×128 |
| paneelin tyyppi | TN-LCD |
| HTG12864 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Avainsanat | Supply a 2.4-inch monochrome 12864 graphic dot matrix LCD display screen |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | STN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 64×128 |
| Muotoseikka | Flat Free Shape |
| Aktiivinen alue | 57.58 (W) × 28.78 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 60 (W) × 31 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 65.4 (W) × 40.7 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.8 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Väritila | Blue mode (Negative) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Monochrome |
| Ajotavara | 1/65 |
| ohjain | ST7567 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 15 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG12864: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG12864 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG12864: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG12864: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG12864-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG12864 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG12864: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG12864: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG12864-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG12864"
- White Brand HTG12864
- HTG12864-lomake
- HTG12864-kuva
- HTG12864 hinta
- HTG12864-jakelija
