LMBHAT014G16CKS

| paneeli Malli | LMBHAT014G16CKS |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.4 inch, 240×128 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LMBHAT014G16CKS Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | FSTN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 119.97×63.97 mm |
| ääriviivat | 170×102×14 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 200/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | CPU , 20 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LMBHAT014G16CKS: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LMBHAT014G16CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LMBHAT014G16CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LMBHAT014G16CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LMBHAT014G16CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBHAT014G16CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LMBHAT014G16CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LMBHAT014G16CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LMBHAT014G16CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMBHAT014G16CKS"
- NAN YA LMBHAT014G16CKS
- LMBHAT014G16CKS-lomake
- LMBHAT014G16CKS-kuva
- LMBHAT014G16CKS hinta
- LMBHAT014G16CKS-jakelija
