HTG68366
| paneeli Malli | HTG68366 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.4 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HTG68366 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Avainsanat | 4.4int Segment LCD 320*240 Module with touch capacitive touch LCD screen |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 320×240 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 89.58 (W) × 67.18 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 102 (W) × 72 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 105 (W) × 77 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.8 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Black/White (Negative) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Tri-color |
| Ajotavara | 1/16 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | No B/L |
| Liitännätyyppi | CPU |
| Liitännät | 28 Pins |
| Kosketusnäyttö | 4-wire Resistive Touch |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG68366: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG68366 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG68366: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG68366: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG68366-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG68366 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG68366: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG68366: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG68366-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG68366"
- White Brand HTG68366
- HTG68366-lomake
- HTG68366-kuva
- HTG68366 hinta
- HTG68366-jakelija
