HTG240160C
| paneeli Malli | HTG240160C |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.5 inch, 240×160 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HTG240160C Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | LCD 显示屏 |
| Avainsanat | 3.5inch 240*160Dots mono LCD Module |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 240×160 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 73.4 (W) × 48 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 67.42 (W) × 44.94 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 77.4 (W) × 61 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.9 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Grayscale |
| ohjain | ST7529 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 26 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG240160C: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG240160C ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG240160C: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG240160C: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG240160C-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG240160C ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG240160C: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG240160C: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG240160C-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG240160C"
- White Brand HTG240160C
- HTG240160C-lomake
- HTG240160C-kuva
- HTG240160C hinta
- HTG240160C-jakelija
