HTG12832L-25
| paneeli Malli | HTG12832L-25 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,1.1 inch, 128×32 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| HTG12832L-25 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | LCD 显示屏 |
| Avainsanat | 128*32 Dots Graphic LCD Module Outline dimensions: 34.5*17.9mm |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | FSTN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 128×32 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 29.66 (W) × 8.45 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 32 (W) × 10 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 35 (W) × 17.9 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.9 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transflective |
| Väritila | Blue/Grey (Positive) |
| Katseluohjaus | 6:30 o'clock |
| Värien määrä | Grayscale |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | Parallel/Serial Data |
| Liitännät | 28 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on White Brand HTG12832L-25: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand HTG12832L-25 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG12832L-25: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG12832L-25: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG12832L-25-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG12832L-25 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand HTG12832L-25: n pdf-lomakkeessa tai White Brand HTG12832L-25: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand HTG12832L-25-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HTG12832L-25"
- White Brand HTG12832L-25
- HTG12832L-25-lomake
- HTG12832L-25-kuva
- HTG12832L-25 hinta
- HTG12832L-25-jakelija
