GPG12061YN3

| paneeli Malli | GPG12061YN3 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.7 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| GPG12061YN3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Yellow/Green (Positive), Reflective |
| Aktiivinen alue | 58.84×35.79 mm |
| ääriviivat | 71×52 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 240/240 (Max.) |
| Katselukulma | 30/30/30/30 (Max.) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Signaalirajapinta | CPU , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG12061YN3: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG12061YN3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG12061YN3: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG12061YN3: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG12061YN3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG12061YN3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG12061YN3: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG12061YN3: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG12061YN3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG12061YN3"
- Giantplus GPG12061YN3
- GPG12061YN3-lomake
- GPG12061YN3-kuva
- GPG12061YN3 hinta
- GPG12061YN3-jakelija

