EW50853FLW

| paneeli Malli | EW50853FLW |
|---|---|
| paneeli Brand | EDT |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| EW50853FLW Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 115.17×86.37 mm |
| ääriviivat | 160×109×11 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 15:1 (Min.)(Transmissive) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 310/158 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 50 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6080/8080 parallel , 22 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on EDT EW50853FLW: n erikoisjäätelöiden jakelija.
EDT EW50853FLW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
EDT EW50853FLW: n pdf-lomakkeessa tai EDT EW50853FLW: n tai muiden EDT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous EDT EW50853FLW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
EDT EW50853FLW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
EDT EW50853FLW: n pdf-lomakkeessa tai EDT EW50853FLW: n tai muiden EDT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous EDT EW50853FLW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "EW50853FLW"
- EDT EW50853FLW
- EW50853FLW-lomake
- EW50853FLW-kuva
- EW50853FLW hinta
- EW50853FLW-jakelija

