GPG54964QS2

| paneeli Malli | GPG54964QS2 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.4 inch, 540×960 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| GPG54964QS2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 540(RGB)×960 , qHD |
| Näyttöalue | 66.825(W)×118.8(H) mm |
| Outline-koko | 70.03(W)×128.1(H) ×1.03(D) mm |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| Katselukulma | 65/65/65/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Paras näkymä | 6 o'clock |
| Lasin syvyys | 0.30+0.30 mm |
| Näytön värit | 16.7M 67% (CIE1931) |
| Taajuus | 60Hz |
| Paino | - |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Pinta | - |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| transmissiviteetti | 4.6% (Typ.) |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Kosketusnäyttö | In-Cell Touch |
| Driver IC | COG Built-in RM68190 |
| Signaalirajapinta | MIPI (2 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Tulojännite | 1.2/1.8/3.3V (Typ.)(VDDIL/VDDI/VCI) |
| ympäristö | Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -55 ~ 125 °C |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG54964QS2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG54964QS2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG54964QS2: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG54964QS2: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG54964QS2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG54964QS2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG54964QS2: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG54964QS2: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG54964QS2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG54964QS2"
- Giantplus GPG54964QS2
- GPG54964QS2-lomake
- GPG54964QS2-kuva
- GPG54964QS2 hinta
- GPG54964QS2-jakelija

