GPG48271QS4

| paneeli Malli | GPG48271QS4 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.0 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| GPG48271QS4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 87.84×49.776 mm |
| ääriviivat | 98.3×62.6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | TTL (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG48271QS4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG48271QS4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48271QS4: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48271QS4: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48271QS4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG48271QS4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48271QS4: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48271QS4: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48271QS4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG48271QS4"
- Giantplus GPG48271QS4
- GPG48271QS4-lomake
- GPG48271QS4-kuva
- GPG48271QS4 hinta
- GPG48271QS4-jakelija

