GPG48241QN1

| paneeli Malli | GPG48241QN1 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 480×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| GPG48241QN1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | VA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 40.896×20.448 mm |
| ääriviivat | 47.6×28.65 mm |
| Pinta | Clear, Hard coating |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/70/70 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG48241QN1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG48241QN1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48241QN1: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48241QN1: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48241QN1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG48241QN1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48241QN1: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48241QN1: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48241QN1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG48241QN1"
- Giantplus GPG48241QN1
- GPG48241QN1-lomake
- GPG48241QN1-kuva
- GPG48241QN1 hinta
- GPG48241QN1-jakelija

