Yleiskatsaus
määrittely
GPG12061YN3

GPG12061YN3 Perustiedot
| paneeli Malli | GPG12061YN3 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.7 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| GPG12061YN3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 80 °C |
GPG12061YN3 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 128×64 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 52 PPI |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.46×0.56 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.46×0.56 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 58.84×35.79 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 71×52 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.7 (Typ.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
GPG12061YN3 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | STN, Yellow/Green (Positive), Reflective |
|---|---|
| kontrastisuhde | 4 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Monochrome () |
| Vasteaika | 240/240 (Max.) |
| Katselukulma | 30/30/30/30 (Max.) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Auringonvalo luettavissa | Y |
GPG12061YN3 Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Suggest SED1565D0B |
|---|---|
| Ajotapa | Duty: 1/65 |
GPG12061YN3 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
GPG12061YN3 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CPU |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 0.8/1.5mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
