GPG96246QS1

| paneeli Malli | GPG96246QS1 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| GPG96246QS1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 58.8×33.06 mm |
| ääriviivat | 67.6×38.86×2.8 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/65/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 3S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 39 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG96246QS1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG96246QS1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG96246QS1: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG96246QS1: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG96246QS1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG96246QS1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG96246QS1: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG96246QS1: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG96246QS1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG96246QS1"
- Giantplus GPG96246QS1
- GPG96246QS1-lomake
- GPG96246QS1-kuva
- GPG96246QS1 hinta
- GPG96246QS1-jakelija

