GPG48273QS4

| paneeli Malli | GPG48273QS4 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| GPG48273QS4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.86 mm |
| ääriviivat | 105.5×67.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 5S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG48273QS4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG48273QS4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48273QS4: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48273QS4: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48273QS4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG48273QS4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48273QS4: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48273QS4: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48273QS4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG48273QS4"
- Giantplus GPG48273QS4
- GPG48273QS4-lomake
- GPG48273QS4-kuva
- GPG48273QS4 hinta
- GPG48273QS4-jakelija

