GPG48238QS8

| paneeli Malli | GPG48238QS8 |
|---|---|
| paneeli Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| GPG48238QS8 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 48×35.69 mm |
| ääriviivat | 54.7×47.05 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 6/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/3.3/18.5/-6.0V (Typ.)(VDD/VDDIO/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on Giantplus GPG48238QS8: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Giantplus GPG48238QS8 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48238QS8: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48238QS8: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48238QS8-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG48238QS8 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Giantplus GPG48238QS8: n pdf-lomakkeessa tai Giantplus GPG48238QS8: n tai muiden Giantplus-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Giantplus GPG48238QS8-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "GPG48238QS8"
- Giantplus GPG48238QS8
- GPG48238QS8-lomake
- GPG48238QS8-kuva
- GPG48238QS8 hinta
- GPG48238QS8-jakelija

