LTBSHT702G21CKS

| paneeli Malli | LTBSHT702G21CKS |
|---|---|
| paneeli Brand | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LTBSHT702G21CKS Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 191.97×143.97 mm |
| ääriviivat | 260.5×174×8 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 300/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on NAN YA LTBSHT702G21CKS: n erikoisjäätelöiden jakelija.
NAN YA LTBSHT702G21CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LTBSHT702G21CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LTBSHT702G21CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LTBSHT702G21CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
NAN YA LTBSHT702G21CKS ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
NAN YA LTBSHT702G21CKS: n pdf-lomakkeessa tai NAN YA LTBSHT702G21CKS: n tai muiden NAN YA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous NAN YA LTBSHT702G21CKS-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTBSHT702G21CKS"
- NAN YA LTBSHT702G21CKS
- LTBSHT702G21CKS-lomake
- LTBSHT702G21CKS-kuva
- LTBSHT702G21CKS hinta
- LTBSHT702G21CKS-jakelija

