RS121ENT-N10
| paneeli Malli | RS121ENT-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | RISE LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RS121ENT-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1280(RGB)×800 [WXGA] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 261.12(H)×163.2(V) mm |
| Outline Dim. | 283(H)×185.1(V) ×10.2(D) mm |
| Bezel Area | 263.52(H)×165.60(V) mm |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | 6 o'clock |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| Tuki väri | 262K/16.7M 40% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Virtalähde | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on RISE LCD RS121ENT-N10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RISE LCD RS121ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS121ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS121ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS121ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RISE LCD RS121ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS121ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS121ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS121ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RS121ENT-N10"
- RISE LCD RS121ENT-N10
- RS121ENT-N10-lomake
- RS121ENT-N10-kuva
- RS121ENT-N10 hinta
- RS121ENT-N10-jakelija
