Yleiskatsaus
määrittely
RS121ENT-N10
RS121ENT-N10 Perustiedot
| paneeli Malli | RS121ENT-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | RISE LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RS121ENT-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Tuotenimi | |
| Mallinimi | RS121ENT-N10 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Tärinän taso | - |
RS121ENT-N10 Mekaaniset ominaisuudet
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | RS121ENT-N10 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Tärinän taso | - |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.068×0.204 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.204×0.204 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 261.12×163.2 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | 263.52×165.60 mm |
| Kokonaispituus (H × V) | 283×185.1 mm |
| Yleinen syvyys | 9.7±0.5 mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 620g (Typ.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
RS121ENT-N10 optiset ominaisuudet
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | RS121ENT-N10 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Tärinän taso | - |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.068×0.204 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.204×0.204 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 261.12×163.2 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | 263.52×165.60 mm |
| Kokonaispituus (H × V) | 283×185.1 mm |
| Yleinen syvyys | 9.7±0.5 mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 620g (Typ.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | TN, Normally White, Transmissive |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 40% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| 3D-tekniikka | - |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| heijastuskyky | - |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Technology |
RS121ENT-N10 Elektroniikka Ominaisuus
| Tuotenimi | |
|---|---|
| Mallinimi | RS121ENT-N10 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Tärinän taso | - |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.068×0.204 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.204×0.204 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 261.12×163.2 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | 263.52×165.60 mm |
| Kokonaispituus (H × V) | 283×185.1 mm |
| Yleinen syvyys | 9.7±0.5 mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 620g (Typ.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | TN, Normally White, Transmissive |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 40% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| 3D-tekniikka | - |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| heijastuskyky | - |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Technology |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | Yes (180°) |
RS121ENT-N10 taustavalaistusjärjestelmä
| Tuotenimi | JAE |
|---|---|
| Mallinimi | RS121ENT-N10 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Tärinän taso | - |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.068×0.204 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.204×0.204 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 261.12×163.2 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | 263.52×165.60 mm |
| Kokonaispituus (H × V) | 283×185.1 mm |
| Yleinen syvyys | 9.7±0.5 mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 620g (Typ.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | TN, Normally White, Transmissive |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 40% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| 3D-tekniikka | - |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| heijastuskyky | - |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Technology |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| asento | Edge light type (Bottom side) |
| Life (tuntia) | 100K(Typ.) |
| Määrä | 1 pcs |
| Muoto | - |
| Korvaus | No |
| WLED kuljettajan tila | With LED Driver |
| Fyysinen tyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | - |
| nastat | 6 pins |
| Pin Pitch | 1.25 mm |
| Pin-määritys H: Higt-jänniteN: Ei yhteyttäL: Pienjännitettä A: AnodeC: Katodi "/> | |
| Tulojännite | 12.0±1.2V |
| Tulovirta | 650/890mA (Typ./Max.) |
| Tehon kulutus | - |
RS121ENT-N10 signaali liitäntä
| Tuotenimi | I-PEX |
|---|---|
| Mallinimi | RS121ENT-N10 |
| Malli Alias | - |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Tärinän taso | - |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pisteytys (H × V) | 0.068×0.204 mm |
| Pikselipituus (H × V) | 0.204×0.204 mm |
| Näyttöalue (H × V) | 261.12×163.2 mm |
| Kehyksen avaaminen (H × V) | 263.52×165.60 mm |
| Kokonaispituus (H × V) | 283×185.1 mm |
| Yleinen syvyys | 9.7±0.5 mm |
| Lomakekuva | Flat Rectangle |
| Kuvasuhde (H: V) | 16:10 |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Muoto tyyli | - |
| Massa | 620g (Typ.) |
| Paneelin kansi | - |
| Pintakäsittely | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Työtila | TN, Normally White, Transmissive |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (Transmissive) |
| kirjo | 40% NTSC (CIE1931) |
| Tuki väri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Väri koordinaatti | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| 3D-tekniikka | - |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| heijastuskyky | - |
| Valkoinen yhtenäisyys | 1.30 (Max.)(5 points) Performance : 3D Technology |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| asento | Edge light type (Bottom side) |
| Life (tuntia) | 100K(Typ.) |
| Määrä | 1 pcs |
| Muoto | - |
| Korvaus | No |
| WLED kuljettajan tila | With LED Driver |
| Fyysinen tyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | - |
| nastat | 20 pins |
| Pin Pitch | 1.25 mm |
| Pin-määritys H: Higt-jänniteN: Ei yhteyttäL: Pienjännitettä A: AnodeC: Katodi "/> | |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
| Tulovirta | 470/770mA (Typ./Max.) |
| Tehon kulutus | - |
| Signaalin tyyppi | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Pin-määritys |
