RS150ENT-N10
| paneeli Malli | RS150ENT-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | RISE LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RS150ENT-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Näyttöalue | 304.128(W)×228.096(H) mm |
| Outline-koko | 326.5(W)×253.5(H) mm |
| Kirkkaus | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Paras näkymä | 6 o'clock |
| Näytön värit | 262K/16.7M 60% (CIE1931) |
| Taajuus | 60Hz |
| Paino | 1.10Kgs (Typ.) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Kehyksen avaaminen | 307.4(W)×231.3(H) mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Vasteaika | 2/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lampun tyyppi | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temp.: 0 ~ 65 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com on RISE LCD RS150ENT-N10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RISE LCD RS150ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS150ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS150ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS150ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RISE LCD RS150ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS150ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS150ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS150ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RS150ENT-N10"
- RISE LCD RS150ENT-N10
- RS150ENT-N10-lomake
- RS150ENT-N10-kuva
- RS150ENT-N10 hinta
- RS150ENT-N10-jakelija
