AC150XA04

| paneeli Malli | AC150XA04 |
|---|---|
| paneeli Brand | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AC150XA04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 1024(RGB)×768 [XGA] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 304.128(H)×228.096(V) mm |
| Outline Dim. | 326.5(H)×253.5(V) ×12.5(D) mm |
| Bezel Area | 307.4(H)×231.3(V) mm |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminanssi | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | 6 o'clock |
| Vasteaika | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | TN, Normally White, Transmissive |
| Tuki väri | 262K/16.7M 60% (CIE1931) |
| Valonlähde | WLED , 70K hours , With LED Driver |
| Paino | 1.05Kgs (Typ.) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
LCDs-Display.com on Mitsubishi AC150XA04: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Mitsubishi AC150XA04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AC150XA04: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AC150XA04: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AC150XA04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AC150XA04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Mitsubishi AC150XA04: n pdf-lomakkeessa tai Mitsubishi AC150XA04: n tai muiden Mitsubishi-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Mitsubishi AC150XA04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AC150XA04"
- Mitsubishi AC150XA04
- AC150XA04-lomake
- AC150XA04-kuva
- AC150XA04 hinta
- AC150XA04-jakelija

