EE080IA-01A

| paneeli Malli | EE080IA-01A |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| EE080IA-01A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 162.048×121.536 mm |
| ääriviivat | 171.12×132.62 mm |
| Pinta | Hard coating |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3/10.0/18.9/-7.8V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "EE080IA-01A"
- CHIMEI INNOLUX EE080IA-01A
- EE080IA-01A-lomake
- EE080IA-01A-kuva
- EE080IA-01A hinta
- EE080IA-01A-jakelija

