RS133ENT-N10
| paneeli Malli | RS133ENT-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | RISE LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RS133ENT-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aktiivinen alue (mm) | 293.472 × 165.078 (H×V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 295.07 × 166.68 (H×V) |
| luminanssi | 1000 (Typ.)(cd/m²) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Värisyvyys | 16.7M 90% (CIE1931) |
| Massa | 500g (Typ.) |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Ääriviivat (mm) | 309.7 × 184.1 × 10.1 (H×V×D) |
| hoito | Antiglare |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Työtila | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Vastaus | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| taustavalo | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: 0 ~ 70 °C Operating Temp.: 0 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on RISE LCD RS133ENT-N10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RISE LCD RS133ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS133ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS133ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS133ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RISE LCD RS133ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS133ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS133ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS133ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RS133ENT-N10"
- RISE LCD RS133ENT-N10
- RS133ENT-N10-lomake
- RS133ENT-N10-kuva
- RS133ENT-N10 hinta
- RS133ENT-N10-jakelija
