RS101ENT-N10
| paneeli Malli | RS101ENT-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | RISE LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RS101ENT-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1280(RGB)×800 , WXGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | 220.36(W)×139.1(H) mm |
| Outline-koko | 227.91(W)×148(H) ×8.34(D) mm |
| Pinta | Hard coating, Reflection 1.5% (Typ.) |
| Kirkkaus | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Näytön värit | 262K/16.7M 45% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Paneelin paino | - |
LCDs-Display.com on RISE LCD RS101ENT-N10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RISE LCD RS101ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS101ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS101ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS101ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RISE LCD RS101ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS101ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS101ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS101ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RS101ENT-N10"
- RISE LCD RS101ENT-N10
- RS101ENT-N10-lomake
- RS101ENT-N10-kuva
- RS101ENT-N10 hinta
- RS101ENT-N10-jakelija
