LP156WH2-TPB1

| paneeli Malli | LP156WH2-TPB1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH2-TPB1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 344.232×193.536 mm |
| ääriviivat | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 300:1 (Min.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LP156WH2-TPB1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LP156WH2-TPB1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP156WH2-TPB1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP156WH2-TPB1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP156WH2-TPB1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LP156WH2-TPB1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LP156WH2-TPB1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LP156WH2-TPB1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LP156WH2-TPB1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LP156WH2-TPB1"
- LG Display LP156WH2-TPB1
- LP156WH2-TPB1-lomake
- LP156WH2-TPB1-kuva
- LP156WH2-TPB1 hinta
- LP156WH2-TPB1-jakelija
