LC320EUF-SCR1

| paneeli Malli | LC320EUF-SCR1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC320EUF-SCR1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 698.4×392.85 mm |
| ääriviivat | 741.4×435.8 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 120Hz+120Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LC320EUF-SCR1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LC320EUF-SCR1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC320EUF-SCR1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC320EUF-SCR1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC320EUF-SCR1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320EUF-SCR1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC320EUF-SCR1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC320EUF-SCR1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC320EUF-SCR1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC320EUF-SCR1"
- LG Display LC320EUF-SCR1
- LC320EUF-SCR1-lomake
- LC320EUF-SCR1-kuva
- LC320EUF-SCR1 hinta
- LC320EUF-SCR1-jakelija

