RS156ENT-N10
| paneeli Malli | RS156ENT-N10 |
|---|---|
| paneeli Brand | RISE LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RS156ENT-N10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 344.232 × 193.536 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 363.8 × 215.9 × 17.35 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 347.54 × 196.83 (H×V) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminanssi | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 6/2 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | - |
| Työtila | TN, Normally White, Transmissive |
| Värisyvyys | 16.2M 70% (CIE1931) |
| taustavalo | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Massa | 1.25/1.35Kgs (Typ./Max.) |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Jännitteensyöttö | 5.0V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on RISE LCD RS156ENT-N10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RISE LCD RS156ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS156ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS156ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS156ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RISE LCD RS156ENT-N10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RISE LCD RS156ENT-N10: n pdf-lomakkeessa tai RISE LCD RS156ENT-N10: n tai muiden RISE LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RISE LCD RS156ENT-N10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RS156ENT-N10"
- RISE LCD RS156ENT-N10
- RS156ENT-N10-lomake
- RS156ENT-N10-kuva
- RS156ENT-N10 hinta
- RS156ENT-N10-jakelija
