LAM170M023A

| paneeli Malli | LAM170M023A |
|---|---|
| paneeli Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LAM170M023A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 337.92×270.336 mm |
| ääriviivat | 368×306×20.4 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 74% |
| Vasteaika | 10/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on JDI LAM170M023A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
JDI LAM170M023A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM170M023A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM170M023A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM170M023A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
JDI LAM170M023A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM170M023A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM170M023A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM170M023A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LAM170M023A"
- JDI LAM170M023A
- LAM170M023A-lomake
- LAM170M023A-kuva
- LAM170M023A hinta
- LAM170M023A-jakelija
