LMS700JF01-001
| paneeli Malli | LMS700JF01-001 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG SMD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LMS700JF01-001 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 153.6×90 mm |
| ääriviivat | 162.4×102×6.1 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 7S3P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG SMD LMS700JF01-001: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG SMD LMS700JF01-001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG SMD LMS700JF01-001: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG SMD LMS700JF01-001: n tai muiden SAMSUNG SMD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG SMD LMS700JF01-001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG SMD LMS700JF01-001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG SMD LMS700JF01-001: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG SMD LMS700JF01-001: n tai muiden SAMSUNG SMD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG SMD LMS700JF01-001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMS700JF01-001"
- SAMSUNG SMD LMS700JF01-001
- LMS700JF01-001-lomake
- LMS700JF01-001-kuva
- LMS700JF01-001 hinta
- LMS700JF01-001-jakelija
