LAM123G068A

| paneeli Malli | LAM123G068A |
|---|---|
| paneeli Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LAM123G068A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 292×109.5 mm |
| ääriviivat | 333.1×150.5×17.6 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Vasteaika | 25 (Max.)(Tr+Tf) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 10S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on JDI LAM123G068A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
JDI LAM123G068A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM123G068A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM123G068A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM123G068A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
JDI LAM123G068A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM123G068A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM123G068A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM123G068A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LAM123G068A"
- JDI LAM123G068A
- LAM123G068A-lomake
- LAM123G068A-kuva
- LAM123G068A hinta
- LAM123G068A-jakelija

