C103VAN01.0

| paneeli Malli | C103VAN01.0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.3 inch, 1280×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| C103VAN01.0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1280(RGB)×480 |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 243.84 × 91.44 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | - |
| luminanssi | - |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Min.) (TM) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 40 (Max.)(Tr+Td) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 16.7M |
| taustavalo | WLED , 10K hours |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 40 pins |
| Jännitteensyöttö | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDA) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -40 ~ 95 °C Operating Temp.: -30 ~ 85 °C ; Vibration Level: 2.0G (19.6 m/s²) |
LCDs-Display.com on AUO C103VAN01.0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO C103VAN01.0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO C103VAN01.0: n pdf-lomakkeessa tai AUO C103VAN01.0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO C103VAN01.0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO C103VAN01.0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO C103VAN01.0: n pdf-lomakkeessa tai AUO C103VAN01.0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO C103VAN01.0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "C103VAN01.0"
- AUO C103VAN01.0
- C103VAN01.0-lomake
- C103VAN01.0-kuva
- C103VAN01.0 hinta
- C103VAN01.0-jakelija

