LAM047Y432A

| paneeli Malli | LAM047Y432A |
|---|---|
| paneeli Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.7 inch, 720×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LAM047Y432A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 58.32×103.68 mm |
| ääriviivat | 61.72×110.98×1.55 mm |
| Pinta | Hard coating |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 33 pins |
| Tulojännite | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVCC/AVDD/AVEE) |
LCDs-Display.com on JDI LAM047Y432A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
JDI LAM047Y432A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM047Y432A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM047Y432A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM047Y432A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
JDI LAM047Y432A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM047Y432A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM047Y432A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM047Y432A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LAM047Y432A"
- JDI LAM047Y432A
- LAM047Y432A-lomake
- LAM047Y432A-kuva
- LAM047Y432A hinta
- LAM047Y432A-jakelija

