Yleiskatsaus
määrittely
LAM170M023A

LAM170M023A Perustiedot
| paneeli Malli | LAM170M023A |
|---|---|
| paneeli Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LAM170M023A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
LAM170M023A Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 96 PPI |
| Kuvasuhde | 5:4 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Paino | 1.60Kgs (Typ.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktiivinen alue | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Bezel Area | 341.5×274.6 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 368×306 mm (H×V) |
| Outline Depth | 20.4 (Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on reft, riht bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LAM170M023A optiset ominaisuudet
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 240 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 74% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 10/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.290; Wy:0.300 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LAM170M023A Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LAM170M023A taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 3 strings |
| Lampun muoto | 3 strings |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | 1.0/1.44A (Typ./Max.) |
LAM170M023A signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 610/750mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Signaalirajapinta | HRS - MDF76GW-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
