M141NWW1-001

| paneeli Malli | M141NWW1-001 |
|---|---|
| paneeli Brand | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| M141NWW1-001 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 303.36×189.6 mm |
| ääriviivat | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on IVO M141NWW1-001: n erikoisjäätelöiden jakelija.
IVO M141NWW1-001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
IVO M141NWW1-001: n pdf-lomakkeessa tai IVO M141NWW1-001: n tai muiden IVO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous IVO M141NWW1-001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
IVO M141NWW1-001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
IVO M141NWW1-001: n pdf-lomakkeessa tai IVO M141NWW1-001: n tai muiden IVO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous IVO M141NWW1-001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "M141NWW1-001"
- IVO M141NWW1-001
- M141NWW1-001-lomake
- M141NWW1-001-kuva
- M141NWW1-001 hinta
- M141NWW1-001-jakelija

