LTA400HC05-001

| paneeli Malli | LTA400HC05-001 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTA400HC05-001 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 885.6×498.15 mm |
| ääriviivat | 911.7×524.2 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 0.5%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 3000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 1.07B (10-bit) , CIE1931 92% |
| Vasteaika | 6 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 22 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTA400HC05-001: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTA400HC05-001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA400HC05-001: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA400HC05-001: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA400HC05-001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA400HC05-001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTA400HC05-001: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTA400HC05-001: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTA400HC05-001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTA400HC05-001"
- SAMSUNG LTA400HC05-001
- LTA400HC05-001-lomake
- LTA400HC05-001-kuva
- LTA400HC05-001 hinta
- LTA400HC05-001-jakelija

