TXW300009S0
| paneeli Malli | TXW300009S0 |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 360×640 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TXW300009S0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | 3寸 |
| Avainsanat | 3.0 inch 360*640 TFT LCD display, 40 pins MIPI |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Wide Temperature LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 360×640 |
| Kuvasuhde | 16:9 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 65.28 (W) × 36.7 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 74.91 (W) × 43.04 (H) mm |
| Max. Syvyys | 2.25 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 400 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 45/45/40/20 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | Touch Optional |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand TXW300009S0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand TXW300009S0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW300009S0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW300009S0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW300009S0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW300009S0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand TXW300009S0: n pdf-lomakkeessa tai White Brand TXW300009S0: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand TXW300009S0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TXW300009S0"
- White Brand TXW300009S0
- TXW300009S0-lomake
- TXW300009S0-kuva
- TXW300009S0 hinta
- TXW300009S0-jakelija
