LAM035G013A

| paneeli Malli | LAM035G013A |
|---|---|
| paneeli Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LAM035G013A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 53.28×71.04 mm |
| ääriviivat | 73.2×89.4×25.3 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 53 (Max.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 46 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on JDI LAM035G013A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
JDI LAM035G013A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM035G013A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM035G013A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM035G013A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
JDI LAM035G013A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
JDI LAM035G013A: n pdf-lomakkeessa tai JDI LAM035G013A: n tai muiden JDI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous JDI LAM035G013A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LAM035G013A"
- JDI LAM035G013A
- LAM035G013A-lomake
- LAM035G013A-kuva
- LAM035G013A hinta
- LAM035G013A-jakelija

