DLC0350BMG-1
| paneeli Malli | DLC0350BMG-1 |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0350BMG-1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiivinen alue | 53.64×71.52 mm |
| ääriviivat | 64×85×3.13 mm |
| Pinta | Hard coating |
| kontrastisuhde | 150:1 (Typ.)(Transmissive) 6.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/45/55/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 50 pins |
| Tulojännite | 2.8/15/-10V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0350BMG-1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0350BMG-1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350BMG-1: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350BMG-1: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350BMG-1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0350BMG-1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350BMG-1: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350BMG-1: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350BMG-1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0350BMG-1"
- DLC DLC0350BMG-1
- DLC0350BMG-1-lomake
- DLC0350BMG-1-kuva
- DLC0350BMG-1 hinta
- DLC0350BMG-1-jakelija
