DLC0283FZG-7
| paneeli Malli | DLC0283FZG-7 |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0283FZG-7 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 43.2×57.6 mm |
| ääriviivat | 50×70 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | CPU/RGB , 39 pins |
| Tulojännite | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0283FZG-7: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0283FZG-7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0283FZG-7: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0283FZG-7: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0283FZG-7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0283FZG-7 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0283FZG-7: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0283FZG-7: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0283FZG-7-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0283FZG-7"
- DLC DLC0283FZG-7
- DLC0283FZG-7-lomake
- DLC0283FZG-7-kuva
- DLC0283FZG-7 hinta
- DLC0283FZG-7-jakelija
