DLC0320DUG
| paneeli Malli | DLC0320DUG |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0320DUG Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiivinen alue | 48.6×64.8 mm |
| ääriviivat | 57.54×79.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 30:1 (Typ.)(Transmissive) 2.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 42% |
| Vasteaika | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/25/65/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | CPU/RGB/SPI , 40 pins |
| Tulojännite | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/VDD3) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0320DUG: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0320DUG ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0320DUG: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0320DUG: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0320DUG-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0320DUG ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0320DUG: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0320DUG: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0320DUG-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0320DUG"
- DLC DLC0320DUG
- DLC0320DUG-lomake
- DLC0320DUG-kuva
- DLC0320DUG hinta
- DLC0320DUG-jakelija
