DLC0350TZG
| paneeli Malli | DLC0350TZG |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0350TZG Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 53.64×71.52 mm |
| ääriviivat | 63.5×85.5×3 mm |
| Pinta | Hard coating |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Vasteaika | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0350TZG: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0350TZG ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350TZG: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350TZG: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350TZG-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0350TZG ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350TZG: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350TZG: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350TZG-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0350TZG"
- DLC DLC0350TZG
- DLC0350TZG-lomake
- DLC0350TZG-kuva
- DLC0350TZG hinta
- DLC0350TZG-jakelija
