DLC0430LZG-6
| paneeli Malli | DLC0430LZG-6 |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0430LZG-6 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.86 mm |
| ääriviivat | 105.5×67.2×3.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0430LZG-6: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0430LZG-6 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0430LZG-6: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0430LZG-6: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0430LZG-6-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0430LZG-6 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0430LZG-6: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0430LZG-6: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0430LZG-6-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0430LZG-6"
- DLC DLC0430LZG-6
- DLC0430LZG-6-lomake
- DLC0430LZG-6-kuva
- DLC0430LZG-6 hinta
- DLC0430LZG-6-jakelija
