DLC0220KZG
| paneeli Malli | DLC0220KZG |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 320×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0220KZG Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | ECB, Normally White, Transflective |
| Aktiivinen alue | 39.36×39.36 mm |
| ääriviivat | 47.4×51.85×2.7 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 120:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 45/45/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0220KZG: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0220KZG ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0220KZG: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0220KZG: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0220KZG-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0220KZG ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0220KZG: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0220KZG: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0220KZG-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0220KZG"
- DLC DLC0220KZG
- DLC0220KZG-lomake
- DLC0220KZG-kuva
- DLC0220KZG hinta
- DLC0220KZG-jakelija
