DLC0350CZG-T-2
| paneeli Malli | DLC0350CZG-T-2 |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0350CZG-T-2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 76.9×64 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0350CZG-T-2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0350CZG-T-2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350CZG-T-2: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350CZG-T-2: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350CZG-T-2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0350CZG-T-2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350CZG-T-2: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350CZG-T-2: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350CZG-T-2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0350CZG-T-2"
- DLC DLC0350CZG-T-2
- DLC0350CZG-T-2-lomake
- DLC0350CZG-T-2-kuva
- DLC0350CZG-T-2 hinta
- DLC0350CZG-T-2-jakelija
