DLC0350AMG-4
| paneeli Malli | DLC0350AMG-4 |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0350AMG-4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 76.9×64×3.25 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0350AMG-4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0350AMG-4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350AMG-4: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350AMG-4: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350AMG-4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0350AMG-4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0350AMG-4: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0350AMG-4: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0350AMG-4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0350AMG-4"
- DLC DLC0350AMG-4
- DLC0350AMG-4-lomake
- DLC0350AMG-4-kuva
- DLC0350AMG-4 hinta
- DLC0350AMG-4-jakelija
