DLC0430EZG-11
| paneeli Malli | DLC0430EZG-11 |
|---|---|
| paneeli Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DLC0430EZG-11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.856 mm |
| ääriviivat | 105.5×67.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 7S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on DLC DLC0430EZG-11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DLC DLC0430EZG-11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0430EZG-11: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0430EZG-11: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0430EZG-11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0430EZG-11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DLC DLC0430EZG-11: n pdf-lomakkeessa tai DLC DLC0430EZG-11: n tai muiden DLC-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DLC DLC0430EZG-11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DLC0430EZG-11"
- DLC DLC0430EZG-11
- DLC0430EZG-11-lomake
- DLC0430EZG-11-kuva
- DLC0430EZG-11 hinta
- DLC0430EZG-11-jakelija
